| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Daca imi cumpar telefon roz imi ia mai multi bani?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Telefonul meu este roz[love struck]laughing).
Asa:Nu a costat in plus, acelasi pret ca si celelalte. Aici nu este vorba de culoare unei carcase, ci de diferentele dintre telefoane.
Sau daca modelul acela, nu il au pe roz, ti`o cumperi tu separat si atunci, te va costa ceva.thinking Altfel nu! :*

7 răspunsuri:
| G a răspuns:

Nu. un telefon costa la fel indiferent de culoarea in care il vrei.

| matrixismyname a răspuns:

E acesi pret orice culoare?

| ViorelaVio a răspuns:

Nu.Depinde de ce au in stoc si de culorile disponibile, dar eu stiam ca nu

| anna7_4794 a răspuns:

Din ce stiu eu, toate culorile au acelasi pret. Am avut si eu un telefon roz si era la acelasi pret cu celelalte.

| playstow a răspuns:

In mod normal, nu.Pretul e acelasi.
Daca vrei in schimb un telefon roz cu autograful meu pe el, atunci e cu 20% mai scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred doar dakti iei carcasa

| KittehForevarr a răspuns:

Nu nu este cu nimic mai scump (doar daca iti iei carcasa) pentru ca conteaza perfomanta nu culoarea.
Sper ca ti a fost de folos.KittehForevarr