| Xenoverse1 a întrebat:

Buna seara, cum sa fac bani pe net? Am nevoie de bani ca sa imi cumpar un telefon nou.

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca te descurci de la bine in sus cu engleza, ar fi ceva-ceva. Altfel, nu prea. Zi totusi ce stii sa faci...

| Catrice a răspuns:

Toată lumea are nevoie de bani.
Și ce crezi ca fac?
Muncesc.
În viața reală.

| Xenoverse1 explică (pentru Catrice):

Am handicap, am incercat de cateva ori sa ma angajez undeva, dar nu am reusit si acum vreau sa lucrez de acasa pe net

| johnnny123 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Daca handicapul nu te impiedica sa postezi sute de intrebari pe TPU, atunci nu te impiedica nici sa inveti sa faci ceva pe calculator.

Pentru nimic nu te plateste nimeni pe internet.

| Frank51 a răspuns:

Orice muncă online necesită mult mai multe cunoștințe decât munca fizică, deci nu ai început bine.

| 1234568807 a răspuns:

Sa iti cauti un loc de munca in viata reala

| Xenoverse1 explică (pentru 1234568807):

Am incercat dar nimeni nu m-a angajat

| sofiaaaa001 a răspuns:

Poti sa vinzi chestii pe net, sau poti sa faci lucruri pe care sa le vinzi apoi, daca esti foarte bun la o materie poti oferi meditatii, cred ca daca ai carti/haine vechi le poti duce la anticariat/SH si presupun ca poti primi ceva bani pe ele.
iti las aici un link cu metode prin care poti face bani online:
https://www.oberlo.com/blog/how-to-make-money-online

| Ionut123987 a răspuns:

Cauta pe olx joburi remote( de acasă). Poate găsești ceva. Dai pe secțiunea de locuri de munca și de acolo alegi remote

| Sorin282 a răspuns:

Bitcoin