| boy_cristi a întrebat:

Daca iti cumperi ochelari 3D poti privi orice film cu ei? ca si cum ai fi tu acolo? ca la cinema?

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu toate doar filmele in 3D

| piktor a răspuns:

Daca iti cumperi ochelari 3d si nu ai televizor/monitor care sa redea 3d te poti uita cel mult la poze pe net.
sunt si videouri pe youtube in "3d" da calitatea lasa mult de dorit
eventual ar fi buna si o placa video 3d daca ai de gand sa joci ceva jocuri in 3d

| mikkhhell a răspuns:

Numai daca televizorul sau monitorul i-ti reda imagini 3D.

| Breakingthehabittonight a răspuns:

NU! filmul trebuie sa fie si el 3D, pentru a se adapta una pe altawinking

| Cjay a răspuns:

Nu poti privii orice film se vad doar cele care sunt 3D. Si da se vede ca si cum ai fii in filmhappy.