| Anonnnnimus a întrebat:

Cine stie cum pot vedea un film 3d pe laptop? Am ochelari 3d de la cinema. Deci? Dau fundawinkingwinkingwinkingwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

La cinema se dau ochelari 3d pasivi. Adica ceva de genul http://truedepth3d.com/images/True-Depth-3D-passive-polarized-glasses.jpg
Ideea e ca degeaba ai ochelarii daca nu ai monitor/tv care sa emita pentru asa ceva.

| MadMoan a răspuns (pentru sltlp):

Nu neaparat.

| sltlp a răspuns (pentru MadMoan):

Demonstreaza ce zici happy.

5 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Descarci filmul 3D si vizionare placuta!

| Anonnnnimus explică:

Imi dati un film, sau un site de unde sa descarc? Sau descarcare direct? Dau funda!

| AlexICAAlexel a răspuns:

Pai trebuie sa iti descarci filmul sa fie 3d...de obicei iti dai seama daca e 3d cand se vad pe el foarte multe culori de rosu si albastru.Sau scriie pe youtube "3d" te duci pe un videoclip si dai setari si scrie acolo 3d :activ sau inactiv...tu dai pe activ si va trebui sa mearga! Sper ca te-am ajutat!