| Asasinnnn a întrebat:

Daca la fifa 08 sunt fata in fata cu portaru si el nu iese din poarta si ajung aproape de poarta pe ce zutez ca eu cand dao o para sau o da in corner help my plizz funditawinking

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salut!
Sutezi normal, cu D. Dar nu trebuie sa fii prea aproape de portar. Cand esti prea aproape ratezi aproape intotdeauna. Si incearca sa controlezi directia din sageti, adica sa nu tragi chiar asa aiurea.
Succes!

1 răspuns:
| ZuBby a răspuns:

Si eu am jucat si aveam aceeasi problema pana mi-a zis un prieten cum sa dau.deci incearca sa te apropi cat mai mult de el.si cand iese la tine dai Q+D mediu.nici prea tare. dar nici incet si ar fi bine sa dai pe sus.sau depinde cum iese. dar merge sa dai si cu D simplu si sa alegi unghiul.eu asa dadeam de cele mai multe ori si imi iesea mereu. dar tot asa trebuie sa te apropi de portar. fundita?batting eyelashes