| Bisbiavatar12 a întrebat:

Daca maine ar fi ultima ta zi?

12 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ce-ar fi cu asta?

| Mandeliu a răspuns:

Naspa

| badriel a răspuns:

Atunci azi ar fi penultima

| Ineys a răspuns:

Nu se poate. Poimaine voiam sa mananc o shaorma. Nu accept asa ceva.

| danbnz a răspuns:

Te-as arde la cwer!

| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Ti-ai pune viata in randuiala

| aimullah123 a răspuns:

Daca maine ar fi ultima ta zi, ar fi mai bine sa nu stii asta.

| Dennis1993 a răspuns:

As face tot ce am vrut sa fac pana acum și am avut retineri, m-aș distra la maxim. As încerca toate lucrurile interzise și m-aș iubii cu cine nu am reușit pana atunci. Măcar sa mor fericit.

| Simpatic a răspuns:

Daca as asti as face dezmat si apoi las moartea sa-si intre in drepturi, pentru ca nu poti fugi de sfarsit asta este cert.

| SilentRain a răspuns:

Mi-aș da demisa și un scuipat în fața lui Valentin, după merg sa mânac la Mc din toți bani de lichidare

| Sofer a răspuns:

M-aș bucura de ultimile momente avute în aceasta lume minunata.

| oz_1736 a răspuns:

Daca vorbesti serios contacteaza-ma. Daca ai sti ca mai ai cativa ani, si orice ai face ar fi in zadar?