| rockerita39 a întrebat:

Ca ai face daca maine ar fi ultima ta zi din viata?

30 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ceea ce mi-am dorit mereu sa fac...
http://i.telegraph.co.uk/......59316c.jpg
...o stai, fac deja asta...i love my life (not)

| rockerita39 explică (pentru Apache):

laughing...asta ai face tu in ultima ta zi de viata?!

| Apache a răspuns (pentru rockerita39):

Normal ca nu ...as comanda si o pizza

| rockerita39 explică (pentru Apache):

laughing...ma gandeam la cv mai profund...ca de ex sa stai cu iubita si cu familiahappy
sau sa faci toate lucrurile care nu le-ai facut pana atuncihappy

| Apache a răspuns (pentru rockerita39):

As face si asta...dar mai ales comand o pizza!

| rockerita39 explică (pentru Apache):

Bine...dar imi dai si mie o felie-doua, asa-i ca da?happy

| Apache a răspuns (pentru rockerita39):

Mda...ok,doar ca suntem prieteni de atat timp!
*cam 30 de secunde *

| rockerita39 explică (pentru Apache):

30 de secunde...dar deja ne intelegem bine, nu?tongue

| Apache a răspuns (pentru rockerita39):

...surprinzator...da

| rockerita39 explică (pentru Apache):

No ma bucur atuncihappy

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru rockerita39):

Bleac ಠ_ಠ
ăăăămdaaa

| Fragile a răspuns:

Kill JB.Aşa nici nu mă prinde poliţia că mor şi am şi salvat omenirea care va trăi după ce mor eu de un pericol fonic.devil

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns (pentru Fragile):

Te sustin 100%
putem sa il ucidem impreuna? :3

| Fragile a răspuns (pentru TεaсhMεHoωToDomε):

Adu bazooka!devil

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns (pentru Fragile):

*scoate bazooka din dulap cu un ranjet oe fata*
Am asteptat asta toata viata mea devil

| PotcaPădurii a răspuns:

Ahh, probabil ca mi-as cumpara un loc de veci. Apoi as zrangani un cantec la chitara. As impusca pe:
4.O pitzi.
3.Sotia lui taică-meu
2.Profa de franca
1.Giastin Biberon
Spre finalul zilei m-as casatori cu un sarpe in stare de ebrietate si m-as declara crestin. Iar apoi as semna un contract cu scheletul din Corpse Bride. Cam atat...

| rockerita39 explică (pentru PotcaPădurii):

Hmm...foarte interesant planlaughing

| lalalalallll a răspuns:

Aș sta în continuare pe TPU

| AnaBlackVampire a răspuns:

Stii ce as face?

Stii?

Chiar stii?

Pai eu as...

NIMIC!
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

*se gandeste.*
*o doare capul de la atat gandit*
*nu stie ce sa raspunda*

| SuperMagicSmile a răspuns:

As bea o cola...cam atat

| angelsaredickswithwings a răspuns:

As manca la prajituri...

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Tot ceea ce mi-am propus dar nu am reusit sa realizez

| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu stiu, as veni la tine sa facem mai repede revelionul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as face praf cu tequilla si votka, impreuna cu toti prietenii mei, dupa care am da foc la Cotroceni (asta mi-am dorit mereu).

| alexaalexandraa a răspuns:

Sunt sigura ca daca ar fi ultima zi de viata, as cere sa mai traiesc. Dar ca sa-ti raspund- as spune ''te iubesc'' parintilor mei, fratelui meu si le-as cere un lucru, la fiecare. Si as mai spune cuiva '' te iubesc'', dar momentan nu am cui happy.

| rockerita39 explică (pentru alexaalexandraa):

happycam asta as face si eu

| VanillaBl a răspuns:

As da tot ce am astfel incat sa nu raman cu nimic. daca mor oricum nu iau nimic dupa mine, asa ca le dau celor care au o viata inainte dar nu ai bunuri materiale.

| ROCKERforever14 a răspuns:

Mias indeplini visul sa ma intilnesc cu sulle earns sa tin in mina un sniper sa zbor cu helicopterul si sa maninc tot ce n-am mincat cum ar fi nachos si altele si pe urma pot sa mor calm si inainte sa mor sa ascult o melodie rock godsmack si gata atunci zic imormintatima

| alinamarcela a răspuns:

As bea un Red Bull big grin