| nikolettta a întrebat:

Daca maine ar veni sfarsitul lumii cum ati petrece ziua de azi? Ce nebunie ati vrea sa faceti?

7 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Deci, cred ca pe intreg netul am vazut chestia asta"Sfarsitul lumii vine pe 21 mai". deci numai credeti prostii din astea.zau.straight face...nimeni nu stie cat e sfarsitul lumii.numai Dumnezeu.si oricum. daca ai stii ca e sfarsitul lumii.nu te`ai distra in niciun fel.oh go on...

| Evolution a răspuns:

Sincer nu va veni niciodata laughing dar să nu fac offtopic am să raspund:

Aş lua toate economiile mele şi maş duce să ma distrez thinking

| nikol_8225 a răspuns:

Nu e chiar o nebunie dar:
As sta toata ziua cu iubitu meu indiferent de ceea ce ar spune mama si ori ce ar face...

| MinAh21 a răspuns:

Eu cred ca m`as duce sa ma spovedesc...Asta ar fi o adevarata nebunie laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu nu aş face nici o nebunie. M-aş duce şi mi-aş cere iertare de la toţi cei pe care i-am supărat cu ceva şi apoi mi-aş lua adio de la toţi cei pe care îi iubesc.
Dacă vrei un plus de informare, dacă vrei să te relaxezi sau să te distrezi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| Raul_7987 a răspuns:

M-as arunca de pe o stanca sau un pod in mare.

| floryn_6540 a răspuns:

Un kg de iarba, si 2 sticle de vodka absolut :X:X:X si aia e :-P

Întrebări recente