| Valy_8786 a întrebat:

Daca mi-am sters din greseala "Recycle Bin" de pe desktop cum il pot pune inapoi pe desktop? ( adica unde il pot gasi in computer )

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Acest lucru se datoreaza din cauza unor virusi sau a unor erori ale Windows-ului: http://relaxareonline.weebly.com/......sktop.html

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

N-oi fi as in operare PC, dar din cate stiu nu prea ai cum sa scoti pictograma aia de pe desktop decat daca le ascunzi pe toate.

| alex_9936 a răspuns:

Click dreapta pe desktop, properties, la TAB-ul de sus "desktop" dai jos customize desktop si bifezi recicle bin, apoi apply, apply si atat

| Valy_8786 explică:

Multumesc pentru raspunsuri .