| anonim_4396 a întrebat:

Daca te dai in leagan se poate spune ca faci sport? big grin

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Asaza leaganul in varful muntelui si alearga in fiecare dimineata pana acolo.Vei face sigur sport.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu, fiindca tu esti inactiv si nu depui efort.

| pepe a răspuns:

Nu.
Dacă te uiţi după avioane, eşti aviator?
Dacă te uiţi la fotbal, eşti fotbalist?

| εїз a răspuns:

Nu, normal că nu.
Dacă te dai in leagan inseamnă ca te hîtîni. atata tot.
Sport inseamnă să faci fotbal, box. nu să te dai in leagăn. a te da in leagăn inseamna a te juca. sau a te distra.

| Petronela a răspuns:

Nu

| ELD a răspuns:

laughingNu cred ...Defapt nu faci mare efort sa te dai in leagan, adevarat? pe cand la alte sporturi faci ceva eforthappy.

| FreshDreams a răspuns:

Nu poti spune ca faci sport daca pur si simplu stai intr-un leagan si iti balangani picioarele in spate si in fata.Asa te relaxezi. Sport "cu leganul" faci atunci cand il impingihappy.

Daca vrei sa faci niste sporturi...mai usurele(sa zic asalaughing), pune-ti un cos de baschet in curte, ia-ti o minge si in fiecare zi, cate o ora 2, arunca mingea la costongue.iti poti chema prietenii sa jucati un meci impreunabig grin.Doar alergati, faceti dribling si bang, la cos! happy

| Aniela2777 a răspuns:

Nulaughing doar daca impingi tu pe altcineva pe leagan laughing)faci si muschihee hee

| Aniela2777 a răspuns:

Nu, doar daca impingi tu pe altcineva, faci si muschihee hee

| aura_1762 a răspuns:

Nu categoric nu este un fel de a te relaxa

| cruystyen a răspuns:

NU doar daca fugi dupe el sau in inpingi!