| andrei8072 a întrebat:

Daca vrau sa-mi fac facebook dar mai are cineva alt facebook pe acelasi calculator cum pot face alta adresa de facebook?

Răspuns Câştigător
| lety93 a răspuns:

Ideea ii ca fiecare cont trebuie facut de pe o adresa de mail diferita si daca vor sa-si faca 100 de persoane contul folosind acelasi PC pot sa o faca dar fiecare foloseste o alta adresa de mail

1 răspuns:
| ellutza a răspuns:

De pe un calculatori te poti loga la cate conturi d efacebook vrei, trebuie doar sa ai alta adresa de email ca sa iti poti face cont nou, dai sign out persoana care e logata si sign in contul tau sau altul si tot asa