| ionu0k9 a întrebat:

Dati-mi cateva servere de metin2 care sa fie cu rate de 1000% daca se poate sa fie si romanesti. Care sa mearga.

3 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Valkyrie mt2 nu e romanesc dar ratele is peste 600% in 1 ora esti 89 :d arme super lvl maxim 125 e fain

| denisakes a răspuns:

ErickEmil auzi cum ai facut sati mearga site sau de pe ce browser intri ca mie nu-mi merge pagina valkyriemt2.com crying plz lasa mesaj aici

| denisakes a răspuns:

ErickEmil unde ma pot inregistra pe valkyriemt2 ca mie nu-mi merge site ce browser ( internet) ai?