| D33d33wttzzaaaaaaa a întrebat:

Dati-mi idei de porunci pentru "urmatoarea carte".

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dacă e băiat-să-şi pună pantofii cu toc ai unei fete şi să danseze pe masă, să se ducă la baie şi să revină cu chiloţii peste pantaloni(gen Superman), dacă e fată-să-ţi taie o şuviţă mică de păr, să mănânce ceva (prăjitură cu frişcă ar fi ideal) direct din farfurie, cu gura, fără ajutorul mâinilor

| Bacemi a răspuns:

- Fa o declaratie de dragoste pentru o fata.

- Sa mearga in cel mai apropiat loc unde e ceva lume si sa strige : Cucurigu!

- Sa intre intr-o librarie si sa intrebe daca au smantana;

- Sa sparga ou cu fundul

- Sa prinda o carte de joc cu capul pe perete

| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Prima care mi-a venit in cap.Baiatul/fata sa desfaca cureaua fetei/baiatului cu dintiilaughing. O sa le placatongue mai ales celui desfacutlaughing.
Pa pa si Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Stai intr-un picior 2 min.;
- Bea doua pahare cu apa;
- Striga in gura mare " Il iubesc pe Basescu!" (7x);
- Fa 6 flotari;
- Canta melodia care iti place;
- Spune trei bancuri seci;
- Numara pana la 250;
- Spune alfabetul de 3 ori.