| T1GrUl a întrebat:

Dati-mi si mie aici un hack metin2tim pentru yang. Dau funda

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Stiu genul care esti. asa eram si eu. fi atent, hack pentru yang nu exista, doar daca il faci tu cu mana ta, si asta e extrem de greu... sau daca esti super priceput sa modifici structura jocului... multe dintre hackurile pe care o sa le iei de yang sau altceva, 99% din ele sunt kyloggere care te intreaba parola si id-ul contului tau, si le trimite celui care a facut "hackul" si asa ala iti fura contul si te-ai ars

| Diddy a răspuns:

Nu exista!
Ai grija, cei care iti ofera asa ceva, sunt doar keyloggere!
Asa, si ca sa-ti dau niste idei : Daca vrei neparat yang, prin metode 'ilegale' si joci pe RO, poti cumpara de la boti. Cu cativa euro iti umpli inventarul de bani. laughing
Totusi, incearca sa muncesti pentru ei!
Paste fericit! ^^