| AT a întrebat:

Dati-mi si mie va rog codu de gems pe luna august la ourworld. P. S: nu pentru facebook P.S.2: in afara sa-mi ziceti sa intru pe last cookie ca am intrat deja si nu e mersi mult:*:* [fundita]

2 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Downloadeaza toolbar-ul... altfel nu se mai gasestehappy toolbar-ul l-am dezinstalat, e cam virusat sad in prezent am 400 gems pe ourworld, poate chiar 550 cred ca a trecut o luna si mi-am primit cele 150 de gemsrolling on the floor

| x3SweetPoison a răspuns:

Codul de game lunar nu este am incerca si eu doar cel de pe tollbar este si cel de pe facebook.