| ra12lu12ca12 a întrebat:

Dati-mi va rog un site cu jocuri multiplayer de fete dar sa fie super marfa dau funda la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| pati99 a răspuns:

Pe fivr, lady popular; our world;

3 răspunsuri:
| LadyPerfection a răspuns:

Buna, ai putea incerca pe Stardoll sau pe Imvu... Stardoll este frumos dar ai grija, Imvu e posibil sa aiba virusi si s-ar putea sa fie si 18+ happy

| LadyPerfection a răspuns:

Stadoll sau Imvu.Stardoll este destul de populat insa ai nevoie ce este drept de bani. Poti face in fiecare zi dar daca vrei sa iti permiti orice ai nevoie de credit pe telefon.Sau imvu care iti faci cont, il descarci si primesti bani in rest nu stiu cum sa te descurci, e super dar si acolo ai nevoie de bani.E aplicatie Windows dar cred ca e doar 18+