| utzuman2006 a întrebat:

Dati un pronostic pentru meciul de sambata seara : Franta-Romania?
Daca credeti ca Romania va da cel putin un gol, cine va marca?

Răspuns Câştigător
| gabitza05 a răspuns:

1-1 :d

16 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Macar un egal sa obtinemwinking

| crisS a răspuns:

1-0ptr. Franta ( nu suntem destul de buni ca sa batem Franta mai ales cu absentele ce le avem la nationala ).

HepHap
| HepHap a răspuns:

3-0 pentru Franta
De la romani va inscrie Banel Nicolita.

| maryana5 a răspuns:

2-1 pentru Romania tongue

| Cryssy a răspuns:

Nu stiu...as vrea sa se termine 1-0 pentru romania, sau 2-1.nu stiu... dar as vrea oricum sa castige romania :X

| Sabwy a răspuns:

2-1pentru Romania marcheaza Marica si Mara

| darknet a răspuns:

Franta 5-1 Romania (Henry (x2), Ribery, Bezema (x2), Anelka [intra in locul lui Henrywinking] / Bucur [din nimereala; cum le da de obiei]). Voi nu va dati seama pe la ce cluburi mari joaca francezii in Europa (Barcelona, Bayern, Chelsea, Lyon, Real Madrid) si ce panarame de jucatori avem noi?

| Sunshine_2005 a răspuns:

3-1 pentru Franta...

| stefytm a răspuns:

Sincer nu vreau sa fiu rau insa cred ca luam bataie cu 2-0

| utzuman2006 explică:

Eu unul sper sa castige Romania desi pentru asta ar trebui sa se intample o minune...

| ake007 a răspuns:

2-0. Nu joaca Mutu, deci sansele noastre scad considerabil.Nici Franta nu este intr-o pasa prea buna, dar are jucatori importanti.Ribery e in stare sa rezolve singur meciul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Franta 5 - Romania 0, din pacate nu glumesc, sintem niste penibili. Cine nu-i de acord, sa puna pe hirtie cite victorii are Franta (nu zic alte tari cu echipe puternice, ca nu e cazul) sa zicem din '60 pina acum si cite Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3-2 pentru Franta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-0 Romania... sper!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2-1 pentru romania marcheaza marixa si maximilian nicu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3-0 franta