| Slavic a întrebat:

Dati-mi servere in counter strike cu [ knife ] si daca puteti si un server cu knife in care mori apari

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.genocid.ro

73 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.freakzone.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect respawn.mnx.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Only-sibiu.zapto.org are knife ii modificat ii super fain te astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

94. 176. 190. 102:27016 go servar no stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arena.cs16.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe csbestial.idle.ro:27015!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respawn.serparia.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce sv cauti uh se numeste respawn si iti recomand forfun.gamesmaniacs.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Servar nou daca vrei intra mod simplu happy 89. 40. 185. 77:27015

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rdscraiova.zapto.org

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am frate de unde?

| ReusxD a răspuns:

Am dat tava la toti.Palaughing

| DreamBoy a răspuns:

Knifers.zapto.org

| Gabi1 a răspuns:

Bai, fiti ba atenti la ce cere. NU RESPAWN, NU ZOMBIE, NU GUNGAME, vrea doar lame.si in al doilea rand nu mai dati servere din 2002 de cand jucam eu, pentru ca nu merge, induceti in eroare si deviati rau de la subiect. VERIFICATI CAND SPUNETI SAU POSTATI CEVA SA FIE ADEVARAT.

Pace!

| extensa5620 a răspuns:

Dr.indungi.ro dr.gamebox.ro Sper sa-ti fiu de ajutorbig grintongue

| ovidel_4696 a răspuns:

1.Global2.laleagane.ro
2.Respawn.xarena.ro
3.Surf.xarena.ro
distreazatewinking

| alexsao a răspuns:

Ba voi chiar sunteti noobi straight face ce *** faceti? intra ma pe dr.genocid.ro... e cel mai bun

| alexsao a răspuns:

Ba sau intra pe drx.cutitarii.ro:27015 dar acum e in reparatii... happy distreaza'te

| alexsao a răspuns:

Ba voi chiar sunteti noobi ce pl m ii dati? straight face intra ma dr.genocid.ro
primesti admin!

| 43275674 a răspuns:

Knife.treisute.ro
knife arena + respawn + hook free

| jonu a răspuns:

Respawn.laleagane.ro

| SmackInTheClub a răspuns:

| ancutza1 a răspuns:

DR.AlphaZone.ro sau Pb.AlphaZone.ro

| m3rynu a răspuns:

Connect cs.vstrike.ro, un server de cs mai gol.

| DauCuCapuInGlontxD a răspuns:

Cica mori apari rolling on the floor)))) se numeste respawn tongue

| PuMa_5271 a răspuns:

Ma fratilor baiatu de aicea vrea cs numai cu lame...si eu vreau unu la fel dar nu prea gasesc daca nu stiti nu mia vorbiti aiurea!

| ekizzo a răspuns:

Dr.batalia.ro:27015 te da din nou cand mori

| Ursanu a răspuns:

Knife.pss-live.ro - knife only respawn - sv meu happy

| judokanul94 a răspuns:

Connect 89. 35. 155. 154:29015 cel mai tare servar are sentry minigun bazooka drujba misto the best servar