| Slavic a întrebat:

Dati-mi servere in counter strike cu [ knife ] si daca puteti si un server cu knife in care mori apari

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr.genocid.ro

73 răspunsuri:
| judokanul94 a răspuns:

Connect 89. 35. 155. 154:29015 cel mai tare servar are sentry minigun bazooka drujba misto
Connect 89. 35. 155. 154:29015

| andrei6vlad a răspuns:

Nu nu stiu nici unul creca nu sunt an Romania

| andrei6vlad a răspuns:

Nu am si nu stiu nici unul caut si eu servar cu Knife

| viRTus a răspuns:

Knife.legendcs.com. Server din Romania! Connect knife.legendcs.com. Este cel mai bun! Knife.legendcs.com

| viRTus a răspuns:

Singurul server de knife only din Romania! Connect knife.legendcs.com! Knife.legendcs.com! Va asteptam!

| viRTus a răspuns:

Ati cerut server de knife? Luati de aici server knife only: Knife.legendcs.com
knife.legendcs.com

| MirceaSerbanFrumusel a răspuns:

Respawn.virtualstrike.org e cel mai tare

| Nike2000 a răspuns:

Doamne cata reclama la servere diferite de cele care lea cerutrolling on the floor
vai ce disperati de playerilaughing

| Gagicaru_Alin_1974 a răspuns:

Ba daca esti destept, intra frate pe
net si asa gasesti ce vrei, daca esti
cu cap.

| khryst a răspuns:

109.163.232.162:27015 si in plus e sv roman cand dai funda?laughing)

| alinheroo a răspuns:

Drxd.zapto.org Sv dr. cu auto bunyhop long dat de la sv - [ fara pluginuri fara rost - numai noi aparute, se da admin usor tinand redirecte sau facand reclama eficienta,

| black25 a răspuns:

Admine Free Dr-VipCs.idle.Ro