| Anonim951 a întrebat:

Dau cont de metin2 Pe pegasus, regat albastru, level 61 cu iteme bune pe el pe un cont de nivel 30 +, Numele si parola o sa le dam simultan adica aman2 odata pentru a evita neplacerile, adaugati id meu radio_pildesti@yahoo.com pentru a va da si poze cu contul acesta. Vreau Sa Imi Schimb Contul Fiindca Cresc Greu Si e PLICTISITOR SA FII LA UN NIVEL INALT. MULTUMES DE INTELEGERE VA ASTEPT PE MESS LA ADRESA INDICATA MAI SUS

3 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Ok daca vrei iti dau eu un cont de lv 39

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paidaca ati schibat contul dc nil mai dati
mai bine puteatiu sail scrieti aici unde vam raspuns
si apropo pentru ce este radio_pildesti@yahoo.com unde sa il scriu pa google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok iti dau eu un cont de lvl 15