| Florin_2297 a întrebat:

Dau cont metin2 Ro Gemini -GALBEN
Lv 70
Warrior -CORP
M4 Aura
M6 Vartej
M8 Incizie
14 PUNCTE IURES
Iteme... argint +9, coyf de 21 +9, abanosi +9 colier si papuci 1500 pv big grin
DGA +7 gol SI Nimfa +6 goala laughing
Accept orice fel de schimburiwinking

9 răspunsuri:
| TeDrqq a răspuns:

Iti dau eu de lv 93 n-am ce face cu el big grin daca il vrei sriemi mesaj privat cu numele si parola si ti scriu si eu big grin

| TeDrqq a răspuns:

Aa da adresa mea e help_gm si ala de 93 se poate face gradinar big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimburi laughing da si tu la amarati astept msg pe privat :p laughing daca te lasa inimioara, am un frate de 15 ani care ar fi foarte fericit dacar avea contul ...acuma tu decizi :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont DE LV36

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau lv69 pe metin2 ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall fratioare...Pt ce dai contul? Ce nume are?happyJoci Metin2 United? Lasa un mess.pe acest site.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall fratioare! Vrei iteme pe Metin2 United? Lasa un mess.pe acest site.

| Nookeq a răspuns:

Salut frate, vrei un STEAM cu 5 jocuri printre care Counter Strike 1.6 si Dota2? Astept raspuns sau da-mi add pe Y! M famous_nooke

| andrei33_1114 a răspuns:

Vreau eu iti dau cont de 21 pe draco