| FrozEenSoul a întrebat:

Dau FUNDA! Salut TPU! Ce jocuri gen metin2/CS ( jocuri multiplayer) Stiti?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Crossfire gen cs, gen metin2 4story, cabal, aika merita sa joci. si cam atat stiu eu si ce am si jucat

6 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Gen Metin: Cabal, Talisman Online, 4 Story;
Gen Cs: Serios Sam II; Call OF Duty Multiplayer session, CS Source 2011;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizualizeaza aici toata lista cu jocuri mmorpg : http://www.mmoblog.ro/2010/04/lista-mmo.html

| Intruder19 a răspuns:

Wow,Dota,Heroes of Newerth

| daryus2221 a răspuns:

Gen metin2: 4Story, Talisman si aika cam atatea stiu, gen cs nu stiu.

| AndreeaM1 a răspuns:

Sunt mai multe...De exemplu:Cabal, Metin2privat,4STORY,lAST CHAOS. Sper ca te-am ajutat.:*Bafta