| MeridaOcean a întrebat:

Dauneaza calculatorului daca am descarcat mai mult de 10 fonturi de pe site-ul dafont? de ieri ma apucasem sa imi innoiesc fonturile de pe calculator si m-am intrebat daca dauneaza intr-un fel.

4 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Nu dauneaza cu nimic si treaba cu virusi, este mult prea exagerata, iei un antivirus apoi inca 2 programe malwarebytes si spybot, cu toate daca stii sau nu fiecare site stocheaza informatii despre pc-ul tau, iti place sa stii ca te urmareste cineva fara sa stii? Aceste programele fac imposibila urmarirea, keyloggere, virusi, pe scurt nu are cu ce sa dauneze, ai grija si cu resursele, windows aero e facut pentru un design pentru a iti face cat mai placuta interfata calculatorului, sa iti fie drag si mai usor de personalizat pentru sufletul fiecaruia.

| CalinBerindean a răspuns:

Orice produs dowlandat de pe internet poate afecta calculatorul. Daca ai grija si descarci regulat nu o sa se intample nimic, incearca sa nu-ti supraincarci calculatorul si o sa fie totul bine.

| YokiSuzi a răspuns:

Descarcati un antivirus si scaneaza calculatorul in cautarea trojanurilor, virusilor, etc.

| AlesiaAsh a răspuns:

Salut smug

Orice ai dowlandatat de pe net poate dauna calculatorul. Daca dawlandezi gresit corespunzator nu se va intampla nimic.

Funda? big grin