| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am un program photoscape happy Si am descarcat fonturi ca sa pot scrie mai smecher big grin Dar cum fac ca sa si pot scrie cu fonturile alea pe photoscape?

1 răspuns:
| Mann02 a răspuns:

Trebuie sa instalezi fonturile mai intai, pe urma o sa iti apara in lista de fonturi in program daca programul vrea sa le vada happy
fonturile sunt in general format.ttf, dai dublu click pe ele si pe install, ar trebui sa fie instalate dupa asta si sa existe in program...