| cosmina_2982 a întrebat:

De ce ati creat un site de intrebari?

33 răspunsuri:
| Daniel TM a răspuns:

Nici eu nu stiu sigur de ce dar ma gandesc ca un utilizator daca gaseste pe acest site raspunsurile la ceea ce il intereseaza atunci sigur va reveni(si asta e foarte bine pentru site), sau poate sunt persoane carora le place sa fie de ajutor raspunzand la intrebarile altora.

| fcsb a răspuns:

Ca sa intrebe prostii

| Diana_2035 a răspuns:

Pentru ca unele persoane, majoritatea au probleme la care nu gasesc raspusuri, sau le este rusina sa-si intrebe familia sau prietenii.Multi au nevoie de un sfat, sau o opinie din partea unei persoane care nu le este cunoscuta, dar care te poate ajuta.happy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Ca sa ne ajutam unii pe ceilalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul de intrebari este creat pentru a te informa in legatura cu anumite neclaritati pe care le ai in ori ce privinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

au vrut sa faca o clona la ask.com in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are David Archuleta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmina pentru ca cei mici sa nu mai ia 4 la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa afli de ce ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa intrebi u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa putem sa ne informam mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa raspund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu ...In Romania sunt oameni nelamuriti si acest site este de fapt un fel de chat unde informatiile pot fi aflate si eu am doua intrebari de pus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentruca am nevoie de raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As as as de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sa intrebi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sa intrebi tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerceteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deaia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul este creat deoarece uni oameni au nevoie de ajutor, iar ei nu pot spune decat altora straini daca uni rad de ei nu le e atata jena mrg adica vb cu altii straini nu cu rude sau prieteni sau apropiatii lor si macar nu e asa oricum uni oameni au nevoie de ajutor si intraba pe altii nu au alaturi pe altcineva...happy de aceea si te rog nu mai pune intrebari asa anapoda nu mai despre altceva site-ul asta e pentru oameni care au nev de ajutor! straight face si totusi nu stiu dc ai mai pus intrebarea laughing oricum pa pa big grin ne mai auzim poate mai pui intrebarii rolling on the floor din astea mai...big grin haide pa kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca oamenii sunt nelamuriti si aicia mai ii intreaba pe uni kiss oricum big grin e bun site-ul happy unii scriu ca sa se afle in treaba laughing oameni mai...love struck :-xbatting eyelashes paa paaa happy pkissp pwpici kiss love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca sunt unele persoane care cauta niste raspunsuri si nu stiu unde sa le gaseasca.ideea e chiar stralucitabig grin bv voua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa aflu din ce volum face parte Punguta cu doi bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fie intrebari lolllllllllllll nu sti nimic fato!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De plictiseala

| den_4336 a răspuns:

Cine stie cum pot sa pun la status ca sunt pe mobil si sa apara ca si cum sunt dar nu sunt.Multumesc anticipat. Fundita!

| andrada005 a răspuns:

Intrebarea mi se pare putin absurda. dar gandeste-te ca daca nu ai tu nevoie de ajutor poate sunt alti oameni care chiar au...pentru ei a fost creat acest site!

| politimisoara a răspuns:

Pai ti-am dat deja raspunsu

| Lacatus_Alin_Adrian_1998 a răspuns:

Care are gta v pe pc