| KriSSu09 a întrebat:

De ce cand vreau sa activez contul de pe Metin2 Gx imi spune:"Linku pe care l-ai folosit nu este Valabil!"?

Răspuns Câştigător
| Danyel_5217 a răspuns:

Pai daca tiai facut cont de acum recent. sa stii daca tiai facut cont server 1 2 sau 3 linkul nu mai este valabil pentru ca sau inchis toate conturile pe serverele 1 2 si 3. De ce? pai era nu stiu ce item care il cumparai de la negustor cu 0 yang si se vindea cu 500 yang. GM-ul cand a vazut asta a inchis toate serverele si a facut 2 noi.(4, 5). Eu iti spun sa-ti faci alt cont pe serveru 5. si sa stergi descarcarea de la metinul ala si sa-l descarci din nou kocul. OK? bafta! funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cu sa imi activez lincu

| vladut1904_1301 a răspuns:

Ba,si mie mi se intampla la fel.Si ca sa stii ca nu exista nici un server 4 si 5 ma Danyel. Daca aveti raspunsuri contactati-ma pe mess vladut1904 ID.