| CalypsoAly a întrebat:

De ce cand vreau sa fac credite pe imvu cu meetme spune asta : Error:

exceeded lifetime transfer limit for txn: 5ae40efe-d437-4264-9928-f314c18083c4? Dau fundita

7 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Jocul ti-a detectat hack-ul.In imvu nu poti face credit cu hack-uri.Hack-urile pot fi periculoase si trebuie sa ai grija de unde le descarci.Pa,pa

| VivaRoZ a răspuns:

Tuturor vad ca ne face asa..si mie imi da chestia asta.crying

| oOPitikottuOo a răspuns (pentru VivaRoZ):

Viva, nu e adevarat.Mie nu imi da asa.Am avut un cont tot asa imi dadea eror laughing.Dar draga mea trebuie sa ai peste 18 ani si 30 de zile jucate pe imvu. :*Puup sper ca te-am lamurit happy. >big grin

| Dionysus207 a răspuns:

Asta nu e hack, foloseste exhange cu meetme...e pus si pe site-ul official, si nici mie nu imi mai merge.

| Infinity098 a răspuns:

Un sfat : Pe imvu nu vei putea face credite cu ajutorul unui hack fara sa te alegi cu ceva virusi ( spun din propie experienta ) asa ca lasa hack-urile si fa rost de credite respectand niste pasi. Nu e foarte greuwinking Funda? puppy dog eyes

| Infinity098 a răspuns (pentru Infinity098):

Pasii sunt gasiti pe site-ul official big grin

| CalypsoAly explică:

Dar nu folosesc nici un hackwinking majoritatea folosesc meetme