| Maryochicken a întrebat:

De ce e lumea de pe aici asa crizata cu fundita aia? Dau fundita celui/celei ce'mi raspunde laughinglaughing (daca vrea)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca vrea sa ajunga 1º in rank eu nu cer funda ca nu mor dupa ea dar primesc pentru ca userii vad ca dau un raspuns corectwinking

| DakotaRoyse a răspuns:

Pai, ai multe fundite inseamna ca esti destept. Sau vrei sa-i faci pe "dusmani" invidiosi. Sau faci colectie de fundite.
Bine, ca fundita se da la un raspuns satisfacator dpdv al celui ce a pus intrebarea. Eu dau fundite dupa nume si avatar, nah laughing. Glumeam straight face.

Imi dai fundita? big grin rolling on the floor Glumeam din nou. Dar totusi, daca vrei poti sa-mi dai fundita. big grin

| Sconcsiş a răspuns:

Eu stiu...

| Anileda a răspuns:

Pentru ca vor sa ajunga expertii lu papuc.

| nuamPleaca a răspuns:

Pentru ca ei cred ca sunt mai "smecheri" gen big grin
Se cred mai importanti daca ai X nr de fundite happy
Mie nu-mi trebuie~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu, eu am avut cont pe TPU si l-am abandonat cu tot cu fundite (stransesem peste 100 de fundite ). Acum prefer sa raspund la intrebari Anonim sa nu creada cineva ca sunt disperat dupa ele! Important e sa stii ca ai ajutat pe cineva si nu ca ai mai facut rost de o fundita!