| elyroxy a întrebat:

De ce i se spune la emisiunea de pe kanal D. emisiune care o prezinta adelina pestritu D-Paparazzi [ d-ce inseamna]
?

Răspuns Câştigător
| temugin a răspuns:

Pentru ca au luat D de la numele postului si paparazzi de la rahaturile cu care se ocupa!

2 răspunsuri:
| Mikasa a răspuns:

Paparazii sunt un fel de jurnalisti care urmaresc ceea ce fac vedetele

| logatcamembru a răspuns:

Paparazzi sunt cei care au informati despre vedetele Romaniei, si le posteaza la acesta emisiune, iar Adelina Pestritu prezinta.Ca si cum le-ar afla secretele sau defectele.
sper ca ai int cevalaughing:X