| HarryPotter a întrebat:

De ce moare esteban la sfarsitul telenovelei Saracii tineri bogati?
si ce se intampla cu lucia, mama alejandrei?

Răspuns Câştigător
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Esteban se imbolnaveste de buba neagra i apar tot felul de bube negre pe fata, iar Lucia se imbolnaveste si ea.

22 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Moare si ea.

| Emeraude a răspuns:

Astea sunt nume de insecte sau de functionari la salubritate?

| Emeraude a răspuns:

E clar, in ultimul episod apare dezinsectia. Sfarsit tragic sad.

| imortal a răspuns:

Ba da bine ca spuneti ca sa imistrikti mie vizionarea

| imortal a răspuns:

Sa va arza focu de faceti misto laughing))

| imortal a răspuns:

Bat spre insecte...niste gandacioi mari laughing

| imortal a răspuns:

rolling on the floor) foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut pe youtube ultimul episod...esteban se sinucide, iar lucia nu stiu de ce moarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba esti drogat esteban se sinucide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rasp daca nu stiti despre ce e vorba...glumetzi mai vis' big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esteban moare pentru ca si-a dat seama ca viata lui nu mai are niciun rost iar pe lucia a impuscat-o monica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esteban se sinucide din dragoste pentru alejandra, iar lucia moare impuscata de monica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe lucia o omoara monicatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esteban se sinucide deoarece alejandra afla ca a fost violata de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esteben moare din dragoste pentru alejandra pentru ca ea ramane cu david buzatul ala. iar lucia pentru ca o impusca curva aia de monica sad imi pare rau de amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din vina lui alejandrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca alejandra sa ramana cu david

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esteban se sincucide cu droguri si lucia moare la nunta cu guilermo impuscata de monica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucia mama alejandrei a murit in ziua nunti.Mama lui esteba a impuscato.

| kry5tyna a răspuns:

Esteban se sinucide, pentru ca Alejandra ramane cu David:*