| JustinEIubyMeu a întrebat:

De ce nu mai da nini?

Răspuns Câştigător
| ytalyanu a răspuns:

Creca nu mai e nici un serial care sa-l mai arate nou creca a inceput totul pentru dans in locu lui

11 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Nu se mai pentru ca a murit autorul.Stirea o vei gasi pe CNN la sectiunea sectionata.

| Anonymus314 a răspuns:

Ce naiba ma? parca ati fi batuti in cap sa mor eu.va e greu sa dati pe cautare de intrebari si raspunsuri? s-a discutat deja de vreo 20 de ori despre asta, cauta si tu.

| JustMeBăi a răspuns:

@DariusMafia2002

Vezi ca te spargi in figuri...ai grija sa nu dai pe afara.

@speeder96

De ce nu cauta pe Google? S'au pus vreo nu stiu cate intrebari despre Nini, cand apare, va place etc, etc, da' sa mai caute pe Google, ca doar d'asta e Google, nu?

| JustMelavJustMe a răspuns:

Probabil s-a teminast serisa...sau numai e asa de vizionat, sau e ceva nou de dat care sa aiba mai multi pricvitorii.sau doar s-a schimbat programu' asa cum mai schimba astia d' la posturile de desene

| BlugiStramti a răspuns:

Nimenii nu stie dar revine din martie

| ytalyanu a răspuns:

Ba mai e nini dar e la 18 30 sau la 20 30

| anamaria_9127 a răspuns:

Finca sau terminat de aceea nu mai sunt la tv.

| cOPPY a răspuns:

Nu urmaresc nini da tu cati ani ai? nu-i intrebare de pus pe TPUsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au facut si ei pauza dar incepe pe 12.03 parca
urmareste seara si o sa apaarta sezonul; 2 si eu de abia astept

| ilinka28 a răspuns:

Pentru ca s-au facut reclamatii ca nu e serial potrivit copiilor...deci au trebuit sa se supuna...dar cauta pe youtube problema fiind ca sunt in spanioala. bafta multa.

| BlaxyGirl a răspuns:

Si mie imi place la nebunie Nini ma uit in fiecare zi da tot nu stiu de ce nu mai arata la tv?crying((((((((((((((