| Asyul95 a întrebat:

De ce s-a despartit Justin Bieber de Selena Gomez?

13 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

A descoperit ca e Gay

| QuadruplePersonality a răspuns:

Pentru că Selena a văzut pe TPU toate fanele ude, moarte dupa ăla.
Şi pam-pam-paaam, s-a supărat că ea nu are aşa mulţi salivatori ca el. straight face

| DEBrown a răspuns:

Pentru ca nu s-au putut hotari care dintre ei canta mai naspa.

| rolfenstein a răspuns:

Ca sa intrebi tu.happy

| Rush a răspuns:

1.Nu au fost niciodata impreuna (e doar publicitate)
2.E imposibil ca varzaru ala sa fie cu Selena
3. Nu mai pune intrebari idioate pe TPU

| IancuSilviu a răspuns:

Habar nu am

| JadeT a răspuns:

Cica Selena s-a indragostit de altu.crying

Răspuns utilizator avertizat
| SmileFreedom a răspuns:

Peeentru ca Selena e o fata prea draguta pentru un Biberon, care pe deasupra s-a tuns in stil pudel si a primit o sticla in cap. Justin se potriveste cu Lady Gaga parerea mealaughingDoi ciudati.

| lusy4 a răspuns:

O intrebare fara raspuns

| Andreiutza12 a răspuns:

Offf m-am saturat de tampeniile astea cu selena g. si justin b. la inceput mi-au parut un cuplu dragut dar acum mi se pare doar publicitate si niste prostii term odata cu vedetelea athea ca pe ele le doare undeva ca voi ii iubiti tongue

| Stefania123 a răspuns:

Selena a aflaat ca Justin are penisu'de marimea unui deget. happy
Nu mai pune intrebari idioate pe TPU pentru. copii de 10 ani. big grin

| Pahntoma a răspuns:

Omul va intrebat ori ii raspundeti ori nu mai scrieti ce dracu, Selena sa despariti de Justin Biber pentru ca a aflat de undeva nu stiu de unde ca el are o pasine pentru barbati