| EmilyCollins a întrebat:

Selena Gomez si Justin Bieber chiar s-au despartit?

Răspuns Câştigător
| SWAGGER a răspuns:

Aloo oameni buni sunt fan dn 2009..si nici unu nu ati fost in stare sa ii dati un raspuns correct...deci, Justin Bieber si Selena Gomez sunt inpreauna si in ziua de astazi..nu s-au casatorit..ci s-au logodit acum 3 luni..sunt impreuna din februarie 2010..in rest totate cele de mai sus sunt niste prostii. daca vrei stiri noi despre el uite siteu-ul meu: http://www.justinbieberzone.com/
sunt cele mai noi stiri despre el(si despre selena.din moment ce sunt impreuna)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! S-au casatorit in secret acum o saptamana pentru ca Selena e insarcinata in 3 luni si au obligat-o parintii ei ca asa e la ei in familie.

| NikoPisy03 a răspuns:

Nu stiu daca s-au despartit sau nu...si cred ca numai ei stiu adevarul! Adica fac fazele astea cu despartitul si faptul ca cica Selena Gomez e insarcinata...oh go on doar pentru publicitate.Nu va dati seama ca toate sunt numai aberatii!

| rareskala a răspuns:

Da LOOL toata lumea stie asta.Scuze de expresia cu LOOL.

| Muppet a răspuns (pentru rareskala):

Uite ca nu toata lumea stia chestia asta...