| Merigirl a întrebat:

De ce site-uri pot descarca sims3 deluxe gratis si fara daemon tools? Si vreau sa-mi spuna si cum se instaleaza.Si va dau si funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cele mai bune jocuri sunt facute. ISO, adica sa poate fi montate cu daemon tools sau alte programe de genul. Poate ca trebuie sa intrebi cum se foloseste daemon ca asta nu sti tu. Si instalarea unui joc e descrisa atunci cand iei jocul. Fiecare om care desface jocul (ca doar nu il cumperi sa fie original) pune si instructiunile. trebuie doar sa citesti.

1 răspuns:
| LetyKaty a răspuns:

Sims 3 se cumpara, si costa in jur de un milion, dar cred (nu stiu sigur) ca se poate downloada de pe torrrentz