| Jolley a întrebat:

De haloween vreau sa ma imbrac in vrajitoare spuneti-mi cum sa-mi fac palaria caci n-am idee dar sa fie frumoasa nu un carton in forma de con si gata va rogg
Multumesc!*fundita cel mai explicit raspuns!

3 răspunsuri:
| gabriela_9172 a răspuns:

De ce nu-ti faci una din material e mai bunahappy

| Alinna04 a răspuns:

Daca te pricepi la lucrul manual ai putea cumpara o sarma mai zdravana (cca. 1 m) si ceva material negru. Poti coase o captuseala(marigine) in jurul materialului care trebuie decupat in forma palariei(cerc), in care sa faci o gaurica mica pentru a putea baga sarma si pentru a sta palaria cum doresti. Iar pentru partea de sus, conul, intr-adevar poti pune un carton inauntru pentru a arata a palarie de vrajitoare. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos.big grin

| Andrei_Calin_1979 a răspuns:

Magazin happy