| pwp a întrebat:

De la ce nu va puteti abtine?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Daca am ciocolata pot manca zilnic cateva bucatele, dar ma pot si abtine atunci cand vreau; Cel mai mare viciu este insa internetul fara de care nu as mai putea trai si sa va spun si de ce : pentru ca asa il pot vedea si auzi zilnic pe nepotelul meu din departari doar de mine stiute si pe care as dori ca orice bunicuta sa il pot strange la pieptu-mi. Mai este ceva timp insa, pana o sa o pot face ca deh, trebuie sa plec in alt continent si nu prea imi este la indemana acum... El este universul meu si ma bucur cand vad ca este sanatos, ca mananca si se joaca si ca ii cresc multi dintisori. Mare minune ca pot cu bani putini sa il ascult si sa il privesc cum se joaca ore intregi, caci altfel nu mi-ar fi fost cu putiinta; de la el nu ma pot abtine, nicicand. Lucien.

71 răspunsuri:
| alexutsuuu a răspuns:

Sa nu vorbesc in ora ca colegii

| anna7_4794 a răspuns:

Ascultat muzica (nu as putea trai fara ea) si ciocolata (:X nici fara asta nu pot trai).

| PhotoIsMyLife a răspuns:

De Dumnezeu.

| albastrel a răspuns:

De la dragoste si de la dulciuri big grinhappy

| leafboy a răspuns:

Nu ma pot abtine de la sex.big grin

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

De la un timp sunt dependenta de calculator.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sa ascult Katy Perry love strucklove strucklove struck si sa-i critic pe cei care spun ce a spus si @cristianorudi7.Cristiane, n-ai treaba, sti tu, sa faci laughing?

| aLaLa a răspuns:

Mancare de la Mc( acum ma gandesc la ea laughing )

| Sconcsiş a răspuns:

Caramel :X

| Floreenofficial a răspuns:

Net

| secret_2460 a răspuns:

De la fete si ighetatabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Mary Marry a răspuns:

Nu ma pot abtine sa nu cant, sa nu dansez, sa nu ma uit la tv, sa nu critic laughing, sa nu vorbesc, sa nu stau pe Iphone, etc.
Mai multe
Dar cel mai tare nu ma pot abtine sa nu respir laughing

| Mar a răspuns:

De a nu fi aproape de familia mea :]

| SMTHING a răspuns:

De la dulceatsa si net love struck big grinlaughing

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

De la muzica

| Myuu a răspuns:

Sa cant din tot sufletul.

| g3orgiana16 a răspuns:

Da la televizorwinking

| Deddu a răspuns:

MUZICA :X.cinevaalove strucklaughing. ciocolata:p.jeleuri si pepsiilove struck

| jedi_8834 a răspuns:

De la laba

| YoppKidde a răspuns:

Hmm eu ma pot abtine dela totul n-am probleme din astea

| micurutza2005 a răspuns:

Poate de la ceva dulce cred...happy

| Alina_2047 a răspuns:

Interent

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Calculator
tv
iesit afara

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

De la ciocolata love struck

| saymoon a răspuns:

De la muzica, cel putin 10 ore pe zi ca altfel simt ca innebunesc, si de la fime si anume uri.

| dragutza_1869 a răspuns:

Nu ma pot abtine de la iubitul meu, il vreau zilnic

| bestialu96 a răspuns:

De la invatat...(glmlaughinglaughing)
pai daca se ia cineva de mine pe strada nu ma pot abtine sa nu il injur si sa comentez si sa sar la bataie...si d la muzicabig grin

| denisa_6193 a răspuns:

De la sarut

| hahaha a răspuns:

De la ascultat muzicahee hee