| OanaG a întrebat:

De la ce nu va puteti abtine?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De la a vorbi mult.Eu m-am nascut vorbind.Cand eram mica tineam toti vecinii in priza cu tipetele mele, sobatting eyelashes

April
| April a răspuns:

Niciodata nu m-am putut abtine de la placerea de a bea in serile de vara cu luna plina, un pahar de vin in perfecta solitudine si in parfumul florilor de regina noptii. E una dintre cele mai pline de farmec clipe din viata mea.

| Flav a răspuns:

Sa nu-ti raspund la intrebarea asta. Asta e acum.

| hândel a răspuns:

De la femei și băutură. laughing joke
De la a-i face observație oricui se abate de la normele bunului simț. Păcat că nu-mi pot atrage însumi atenția când o iau rareori pe alături. tongue

| madalicious a răspuns:

Cand sunt la dieta nu ma pot abtine de la dulciuri. Ciudat e ca cand nu tin dieta ma pot abtine de la ele! laughing

| nobody_9468 a răspuns:

POi...Nu ma pot abtine sa nu ma gandesc la elbig grin.De la gandurile negre care le am in fiecare zi! Si de la ceea ce consta in a fi rationala in orice situatiebig grin

Bafta.Si de la mestecat gumahee hee

| Spintecatorul a răspuns:

De la mancare laughing

| kukubau a răspuns:

CLtite cu dulceata, placinta de 'banzaalaughing & making luv' sub plapuma laughing

| kukubau a răspuns:

CLtite cu dulceata, placinta cu 'banzaalaughing & making luv' sub plapuma laughing

| Symona a răspuns:

De la prieteni...pentru ca ei sunt alaturi de tine mereu in orice situatie big grin

| BuBuLyNa a răspuns:

De la dulciuri, daca nu m-am in fiecare zii nu in cantitati ffff mari nu ma ssimt bine pot spune uneori ca sunt depenta de dulciuri laughing sunt viata mea

| anonim_2270 a răspuns:

De la ciocolata si de la pizza:X:X:X:Xlove struck

| Bia:X a răspuns:

Ciocolatahappy da mai suntlaughing de ex nu ma pot abtine de la comentat la altii cand ma calca pe nervihappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De statul pe-afara. Nu suport, urasc, sa vad soarele pe ferearsta cum imi zambeste. Iarna aceasta am fost obligata de vreme sa stau in casa, dar odata cu venirea primaverii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la cunnilingus, esti multumita, vezi ce mi-ai facut?, m-am dat de golwinking