| pwp a întrebat:

De la ce nu va puteti abtine?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Daca am ciocolata pot manca zilnic cateva bucatele, dar ma pot si abtine atunci cand vreau; Cel mai mare viciu este insa internetul fara de care nu as mai putea trai si sa va spun si de ce : pentru ca asa il pot vedea si auzi zilnic pe nepotelul meu din departari doar de mine stiute si pe care as dori ca orice bunicuta sa il pot strange la pieptu-mi. Mai este ceva timp insa, pana o sa o pot face ca deh, trebuie sa plec in alt continent si nu prea imi este la indemana acum... El este universul meu si ma bucur cand vad ca este sanatos, ca mananca si se joaca si ca ii cresc multi dintisori. Mare minune ca pot cu bani putini sa il ascult si sa il privesc cum se joaca ore intregi, caci altfel nu mi-ar fi fost cu putiinta; de la el nu ma pot abtine, nicicand. Lucien.

71 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la plimbările în aer liber, de a iubi persoana de lângă mine, etc.
Pa, pa.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

De la un timp sunt dependenta de calculator.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sincer, de la putin dulce in fiecare zi. Dar vreau sa lucrez sa nu se mai intample asa.Pentru mine ciocolata si ceva dulce e ceva irezistibillaughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu ma pot abtine sa ascult muzica.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

De Dumnezeu.

| Dannyjj a răspuns:

Nu ma pot abtine de la orice cu ce sunt obisnuit sau imi place(televizor, calculator, ascultat muzica, dulciuri, inghetata, prajituri, alune).
Cand cineva zice un banc foarte reusit si haios, nu ma pot abtine sa nu rad.
Si nu ma pot abtine sa nu raspund la aceasta intrebare laughing

| Floreenofficial a răspuns:

Net

| cristianorudi7 a răspuns:

Sex

| Cretaker a răspuns:

Internet (?)

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Internet si de la a injura big grin

| Minnie a răspuns:

S-o consider pe soacra mea prefacuta, rea, un pic tzata cititoare de can-can, libertatea si click si privitoare de otv si rauvoitoare

| beautifulkiss a răspuns:

Buna sincer nu ma pot abtine de la calculatorbig grin

| positivity a răspuns:

Buna.

Acadele:X
Tu?

| Mar a răspuns:

De a nu fi aproape de familia mea :]

| Ballet a răspuns:

Acadele :X Mananc zilnic :]]

| Romancutza a răspuns:

De studiat universul.

| Sconcsiş a răspuns:

Caramel :X

| Sin a răspuns:

De la cafea, mai ales dimineata cand imi trebuie vreo 2-3 cesti ca sa ma trezesc, de la fumat, mai ales cand sunt stresat (e de rau, stiu)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

De la ciocolata love struck

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Pai.nu pot sa nu ma gandesc la iubitul meu love struck

sau...nu pot sa nu ascult o melodie pe zihee hee

| SMTHING a răspuns:

De la dulceatsa si net love struck big grinlaughing

| xSoaked a răspuns:

De la a asculta muzica, de la a schita desene la spatele caietului in timpul temelor la mate ( sunt prea plictisitoare si stresante ), de la a contrazice pe cineva care este absolut evident ca nu are dreptate, de la a spune ceea ce cred si de la a lua o gura de cola cand am ocazia xD

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sa ascult Katy Perry love strucklove strucklove struck si sa-i critic pe cei care spun ce a spus si @cristianorudi7.Cristiane, n-ai treaba, sti tu, sa faci laughing?

| eueu1212 a răspuns:

Buna! calculator si mai alesss guma ...nu ma pot abtine mestec intruna guma laughing fundA?

| albastrel a răspuns:

De la dragoste si de la dulciuri big grinhappy

| Mary Marry a răspuns:

Nu ma pot abtine sa nu cant, sa nu dansez, sa nu ma uit la tv, sa nu critic laughing, sa nu vorbesc, sa nu stau pe Iphone, etc.
Mai multe
Dar cel mai tare nu ma pot abtine sa nu respir laughing

| DanSor a răspuns:

De la "a lua la misto" pe cei care m-au suparat... e un sentiment placut si dat dracu devil
PS: nu incercati asa ceva acasawinking

| Crisyy a răspuns:

Movies.

| aLaLa a răspuns:

Mancare de la Mc( acum ma gandesc la ea laughing )