| pwp a întrebat:

De la ce nu va puteti abtine?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Daca am ciocolata pot manca zilnic cateva bucatele, dar ma pot si abtine atunci cand vreau; Cel mai mare viciu este insa internetul fara de care nu as mai putea trai si sa va spun si de ce : pentru ca asa il pot vedea si auzi zilnic pe nepotelul meu din departari doar de mine stiute si pe care as dori ca orice bunicuta sa il pot strange la pieptu-mi. Mai este ceva timp insa, pana o sa o pot face ca deh, trebuie sa plec in alt continent si nu prea imi este la indemana acum... El este universul meu si ma bucur cand vad ca este sanatos, ca mananca si se joaca si ca ii cresc multi dintisori. Mare minune ca pot cu bani putini sa il ascult si sa il privesc cum se joaca ore intregi, caci altfel nu mi-ar fi fost cu putiinta; de la el nu ma pot abtine, nicicand. Lucien.

71 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Sa cant din tot sufletul.

| Lorє๔คnค a răspuns:

De la pizza

| alexutsuuu a răspuns:

Sa nu vorbesc in ora ca colegii

| micurutza2005 a răspuns:

Poate de la ceva dulce cred...happy

| saymoon a răspuns:

De la muzica, cel putin 10 ore pe zi ca altfel simt ca innebunesc, si de la fime si anume uri.

| HaruhiFujioka a răspuns:

De la ciocolata big grin

| Vampă a răspuns:

Ciocolată:-x

| Pheno a răspuns:

Nu ma pot abtine sa nu raspund la intrebarea asta, pentru a primi funda.

| Deddu a răspuns:

MUZICA :X.cinevaalove strucklaughing. ciocolata:p.jeleuri si pepsiilove struck

| micutzagirl a răspuns:

Iubi love struck

| Alina_2047 a răspuns:

Interent

| asdfghjklș a răspuns:

De la rontait.mereu trebuie sa rontai ceva:seminte, alune, chipsuri

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Calculator
tv
iesit afara

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

De la muzica

| verypanda a răspuns:

De la televizor, calculator, mp3, dulciuri, fructe, jucariile littlest pet shop, shopping, animale.
Cam atat
happy

| bestialu96 a răspuns:

De la invatat...(glmlaughinglaughing)
pai daca se ia cineva de mine pe strada nu ma pot abtine sa nu il injur si sa comentez si sa sar la bataie...si d la muzicabig grin

| g3orgiana16 a răspuns:

Da la televizorwinking

| RoxyAngel a răspuns:

Sa ascult in fiecare zi cel putin o ora de muzica.big grinbig grinbig grin

| Soryn14 a răspuns:

De la calculator si telefon

| denisa_6193 a răspuns:

De la sarut

| hahaha a răspuns:

De la ascultat muzicahee hee

| anna7_4794 a răspuns:

Ascultat muzica (nu as putea trai fara ea) si ciocolata (:X nici fara asta nu pot trai).

| Lari_5840 a răspuns:

Ciocolata laughing

| leafboy a răspuns:

Nu ma pot abtine de la sex.big grin

| YoppKidde a răspuns:

Hmm eu ma pot abtine dela totul n-am probleme din astea

| jedi_8834 a răspuns:

De la laba

| impossible_9700 a răspuns:

Coca-colahee hee

| dragutza_1869 a răspuns:

Nu ma pot abtine de la iubitul meu, il vreau zilnic

Răspuns utilizator avertizat
| andyandreyutza a răspuns:

Nu ma pot abtine sa nu ma gandesc la cei de langa mine, care ar putea suferi mai ales cand fac ceva rau...in rest sunt lucruri banale de la care nu se poate abtine niciun copil care a fost destul de rasfatat si care a avut aproape mereu ceea ce si-a dorit-----> ciocolata, muzica mea preferata, sa scriu pe blog in continuu, sa stau la PC
Si inca niste lucruri care nu se inscriu decat in categoria HoOBy : desenatul, pictatul, sa compun poezii sau cantecewinking