| pwp a întrebat:

De la ce nu va puteti abtine?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Daca am ciocolata pot manca zilnic cateva bucatele, dar ma pot si abtine atunci cand vreau; Cel mai mare viciu este insa internetul fara de care nu as mai putea trai si sa va spun si de ce : pentru ca asa il pot vedea si auzi zilnic pe nepotelul meu din departari doar de mine stiute si pe care as dori ca orice bunicuta sa il pot strange la pieptu-mi. Mai este ceva timp insa, pana o sa o pot face ca deh, trebuie sa plec in alt continent si nu prea imi este la indemana acum... El este universul meu si ma bucur cand vad ca este sanatos, ca mananca si se joaca si ca ii cresc multi dintisori. Mare minune ca pot cu bani putini sa il ascult si sa il privesc cum se joaca ore intregi, caci altfel nu mi-ar fi fost cu putiinta; de la el nu ma pot abtine, nicicand. Lucien.

71 răspunsuri:
| Oxiii a răspuns:

Muzica. addicted to it.

| VulpitzaSakura a răspuns:

Bunna!
Eu nu ma pot abtine de la net ( facebook, mess, jocuri online...),
sa pap ceva dulce zilnic si sa ascult muzicaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la televizor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la jocuri de noroc. indiferent VideoElectronice, Ruleta, PariLoto etc... si sincer cred ca e cel mai rau viciu de pe planeta pamant, ajungi sa vinzi tot cu acest viciu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la calcualtor.straight face
de la ciocolatabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ beautifulkiss:
"Buna sincer nu ma pot abtine de la calculatorbig big grin"
Nici eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma tot pis pe mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine, mall, magazine.Merg zilnic

| szoniii a răspuns:

De la shoppingstraight facebatting eyelashes

| secret_2460 a răspuns:

De la fete si ighetatabig grin

| InfinityAlina a răspuns:

Baietii