| MrWrestleMania a întrebat:

De obicei imi creez bakugani in minte. Si ma cam incurc la nume. Dati-mi si mie cateva nume... cine da cele mai multe va primi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gocops a răspuns:

Nume Stringing Antons Starwe Ensen Orio, Posto, Antir Ripor Telor Yanis Urio Setra Fengia Getaso Hali Jetiso Kirono Licobo Zinosi Cheroza Blekana Mantrin funda?

3 răspunsuri:
| OSCARtoons a răspuns:

Hermafroditu',Dragonu',Snake,Scuipicihappy

| Prototype21 a răspuns:

Marles,Carbo darb, Garma, Irentus, Miter, Fabyt, Aqvart, Dragorobot, Farbi, Ripore, Renase, Prerius, Orient,

| roberto12 a răspuns:

Preas