| Sylvy13 a întrebat:

De unde as putea sa cumpar carti de Sabdra Brown dar nu dupa internet _ma refer la o librarie? fundita

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Pana ai sa gasesti o librarie eu iti recomand Targul De Carte Gaudeamus. Se tine in fiecare an in Bucuresti la Romexpo. Sper sa nu ma insel dar este prin octombrie. Te asigur ca vei gasi orice carte doresti la preturi reduse.

3 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Depinde din ce oras esti...de exemplu in Iasi le poti gasi la Carturesti.
Fundisa?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti...de exemplu in Iasi, gasesti la Carturesti...
Fundisa?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoara-Carturesti, Cartea de nisip, diverta.

Bafta`!:*:*