| Lyndsey a întrebat:

Este mai indicat sa cumpar carti din librarii sau de pe Internet? De ce?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca intr-adevar te pasioneaza lectura, nimic nu se compara cu o librarie unde rasfoiesti cartile, unde simti mirosul de hartie tiparita, unde pui mana pe carte inainte sa o cumperi

| OnuOnulică a răspuns:

Bună seara!

Eu îți recomand să cumperi de la librărie e mult mai sigur și mai bine.

Baftă!

| j1NNNx a răspuns:

Pe net le poti citi, nu trebuie sa le cumperi happy

| Lyndsey explică (pentru j1NNNx):

Am incercat, dar nu imi place absolut deloc. Cartea citita pe calculator... nu e carte!

| Winchester308 a răspuns:

Depinde unde o gasesti mai ieftin...eu prefer torr. entele daca gasesc acolo laughing

| JJelly a răspuns:

Sunt mai multe beneficii cand cumperi dintr-o librarie, iar unul dintre ele ar fi faptul ca poti sa te uiti printre paginile cartii respective si de asemenea, nu mai trebuie platit si asteptat in plus.