| remusrufa a întrebat:

De unde as putea sa fac rost de subtitrarea in romana a filmului : The Heart Is Deceitful Above All Things (2004)? Astept raspunsuri!

6 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......e-cu-care/

dacă ai filmul poţi să îi faci tu subtitrarea. uită-te la întrebarea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.regielive.ro

| cripistinna a răspuns:

Scrie in serverul tau google :The heart is deceitful Above All Things subtitrare romana download... daca nu gasesti ia id x_miron si ti-o tr pe mess... Sper ca ti-e de folos.

| remusrufa explică:

@ Bulina - unde l-ai gasit tu? oare...
@ DianaLostInDreams - e cumva in romana? eu vad alte limbi straight face

| Onofrei_Dan_1969 a răspuns:

Ai facut rost de subtitrare? Daca da, te rog mult, trimite-mi-o pe danono@gmail.com. Multumesc anticipat.