| dorina02 a întrebat:

De unde pot descarca subtitrarea de la High School Musical 2 care sa se nimereasca asa cum trebuie si nu sa o ia inainte? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andreimicutu a răspuns:

Daca o ia inainte poti da Ctrl +sageata stanga si daca ramane in urma dai Ctrl +sageata dreapta.

5 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Http://www.titrari.ro/....../index.php

Ca sa fie sincronizata, trebuie ca subtitrarea sa aiba acelasi nume cu filmul.Vizionare placuta!:*

| Nic a răspuns:

Depinde ce varianta a filmului ai.
Poti sa incerci sa cauti pe urmatoarele site-uri:titrari.ro,subs.ro,subtitrari-filme.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.subtitrari.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu