| Milly1234 a întrebat:

De unde pot descarca the sims3? Ma ajuta cineva sa il descarc si instalez? Daca da lasa-ti id-ul.

11 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Florentinbadicu@yahoo.com

da-mi add, si te ajut...

| TheJoint a răspuns (pentru xanderblackx):

Pot sa profit de bunatatea ta, sa ma ajuti si pe mine? big grin

| xanderblackx a răspuns (pentru TheJoint):

Ia sa vedem... poti?

| TheJoint a răspuns (pentru xanderblackx):

Ironic smug

| xanderblackx a răspuns (pentru TheJoint):

Ia zi-mi, cu ce ti-ar putea fi de folos bunatatea mea? sau, ma rog, eu...

| TheJoint a răspuns (pentru xanderblackx):

Pai i-ai raspuns lui Milly, ca poti ajuta in legatura cu jocul, iar persoana mea doreste sa joace acel joc, de asemenea.Prin urmare, ma gandeam poate mai ajuti inca o persoana happy

| xanderblackx a răspuns (pentru TheJoint):

O sa ajut si persoana ta pentru a juca acel joc... asadar stii ce e de facut...

| TheJoint a răspuns (pentru xanderblackx):

Am dat add deja, si multumesc.

| xanderblackx a răspuns (pentru TheJoint):

laughing) sa inteleg ca pe tine te-am ajutat? sau... ca nu am primit nimic recent

| TheJoint a răspuns (pentru xanderblackx):

Rox_latima thinking, incearca tu daca nu merge la mine.

| xanderblackx a răspuns (pentru TheJoint):

Am dat... happy