| aleeee a întrebat:

De unde pot downloada lucruri pentru sims 2big grin?

Răspuns Câştigător
| andreeap a răspuns:

Http://gagasims.yolasite.com/

4 răspunsuri:
| mihaip1 a răspuns:

Www.thesimsresource.com

Sunt foarte multe chestii numai sa nu downloadezi arhive...ci simpacks.cu alea decat dai dublu clic pe ele si ti lea pus in joc.

| Drolja a răspuns:

Http://www.aroundthesims2.com/objects/index.html
eu de acolo mi-am luat o gramada de lucruri. sper sa iti foloseasca
;)

| Anna_3775 a răspuns:

Intri pe http://thesims2.ea.com/, iti faci cont si vei vedea acolo, it poti downloada si case, si simsi, si lot-uri, obiecte, animale, ce vrei tu:)! Succes!

| cookiejar a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Sims2-BodyShop-745_580896.html e un program care iti da posibilitatea sa-ti creezi tu hainele, in loc sa le cumperi. Cauta eventual pe Youtube ceva videoclipuri in care ti se da o explicatie despe program. eu am gasit mai demult.