| Aly_1795 a întrebat:

De unde pot lua si eu fifa 2011? Ca nu gasesc crying

5 răspunsuri:
| dariaxloreen a răspuns:

Nici eu nu gasesc fifa 11. Dar l-am gasit pe fifa 10 care e foarte bun, si pentru pc. Daca vrei iti dau un link sal downloadezi, dar daca e pe cont se face gratis;) cateva informatii si gata. Uite linkul pentru fifa 10:
http://www.fifaromania.net/download/fisier/fete-fifa-10/
Vezi ca mai sunt si altfel de versiuni, sper ca te-am ajutat.;)

| dariaxloreen a răspuns:

Si daca nu merge imi spui ca mai ma uit la intrebarea ta odata si iti spun alt linkwinking

| dariaxloreen a răspuns:

Daca nu-ti merge, pai nu poti altceva decat sa iei demoul.ca nu merge downloadat pe pc dp cum am auzit.doar cumparat.imi pare rausad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din magazine happy 1 mil.

| Sergiu_Stanca_1999 a răspuns:

Eu l-am gasit dar nu merge fara CD original.