| Drunkenhearts a întrebat:

De unde pot sa cumpar joc Twister din Constanta?

2 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Buna!

Eu acum o saptamana mi-am cumparat din Constanta jocul Twister din centru.Este un magazin care are lipit pe geam jocul acesta. Cu siguranta il vei gasi.Parintii mei mi l.au luat de Mos Craciun.;))

Succes!

p.s-costa app. 160 lei

p.s 2:daca nu mai au, incearca sa faci o comanda shop mania:http://www.shopmania.ro/......?/redirect

Este un pic mai scumput, dar merita te asigur

| blackcat99 a răspuns:

Du-te intr-un magazin mare carrefour kaufland cora ...ai tu unul in oras mai mult ca sigur, sau pe la librariile care vand jucarii si jocuri