| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa cumpar o camera pentru bicicleta? Ma intereseaza un magazin in Bucuresti.

2 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Mai sunt inca 2 magazine pe 1 Mai langa Piata Domenii -First Bike si inca unul chiar langa piata care am vazut ca au camere.

| baba a răspuns:

De la magazinele de bicle ( care sunt în număr mare) şi nu numai!
Magazine de bicle ar fi aşa:
-pe la Piaţa Universităţii, după spitalul Cantacuzino
-la Foişorul de Foc, pe strada pe care circulă doar troleele (dacă întrebi la foişor, sigur ştie cineva de magazinul ăla)
-pe Dorobanţi, vis-a-vis de liceul Caragiale, toţi îl numesc "la bebe";
-în Piaţa Crângaşi, dar e puţin mai dificil de explicat unde exact e.

În fine, cameră îţi poţi lua de oriunde, de la Carefour, Kaufland sau alte hipermarketuri cu chestii de bicicletă. Numai să te uiţi pe cauciuc să vezi ce mărime îţi trebuie.